reach.id.lv - Privātuma noteikumi

Šie noteikumi skaidro kādā veidā «reach.id.lv» (turpmāk «mēs», «mūsu», «reach.id.lv», «http://reach.id.lv/f») un phpBB (turpmāk «viņi», «phpBB programmnodrošinājums», «www.phpbb.com», «phpBB Group», «phpBB Teams») izmanto informāciju, iegūto jebkurā no Jūsu foruma lietošanas sesijām (turpmāk «Jūsu informācija»).

Jūsu informācija tiek ievākta divos veidos. Pirmkārt, skatot «reach.id.lv» noved pie tā, ka phpBB programnodrošinājums izveido noteiktu daudzumu "sīkdatņu". Pirmās divas "sīkdatnes" satur tikai lietotāja identifikatoru (turpmāk «user-id») un anonīmās sesijas identifikatoru (turpmāk «session-id»), kuru automātiski Jums piešķir phpBB programmatūra. Trešo "sīkdatni" izveidos pēc vienas no tēmām apskatīšanās forumā «reach.id.lv» un tā glabās informāciju par Jūsu lasītajām tēmām, tādējādi palielinot ērtumu darbā ar forumu.

Pie tam, skatot forumu «reach.id.lv», mēs varam pievienot sīkdatnes, kas nav tieši saistīts ar phpBB programmnodrošinājumu. Otrs Jūsu informācijas saņemšanas avots ir dati, kurus Jūs sūtat forumā. Pie šiem datiem var piederēt: Jūsu ziņojumi, dati, kuri tika norādīti pie reģistrācijas forumā «reach.id.lv» (turpmāk «Jūsu lietotāja konts»).

Jūsu lietotāja konts saturēs: identifikācijas vārdu (turpmāk «Jūsu lietotājvārds»), paroli ieejai forumā zem Jūsu lietotājvārda (turpmāk «Jūsu parole») un email adreses (turpmāk «Jūsu email adrese»). Jūsu informācija no Jūsu lietotāja konta forumā «reach.id.lv» tiek aizsargāta ar LR likumiem. Jebkura informācija, kura tiek pieprasīta pie reģistrācijas forumā «reach.id.lv», izņemot Jūsu lietotājvārdu, Jūsu paroli un Jūsu email adresi, pēc Jūsu ieskata var būt gan nepieciešama kā arī neobligāta. Jebkurā gadījumā Jums ir izvēle - kura informācija no Jūsu lietotāja konta ir pieejama citiem apskatīšanai. Pie tam, Jums ir iespēja piekrist/atteikties no ziņojumu saņemšanas, kurus automātiski ģenerē phpBB programmnodrošinājums.

Jūsu parole ir droši šifrēta. Tomēr, nav ieteicams šo pašu paroli izmantot reģistrējoties citās WEB lapās. Jūsu parole ir piekļuves veids Jūsu lietotāja kontam forumā «reach.id.lv», lūdzu , glabājiet paroli slepenībā, ne pie kādiem apstākļiem ne «reach.id.lv» pārstāvji, ne phpBB Group, ne citas trešās personas nav tiesīgas pieprasīt Jūsu paroli. Gadījumā, ja aizmirsīsiet savu paroli, Jūs varēsiet izmantot paroles atjaunināšanas funkciju «Aizmirsāt paroli?». Jums būs nepieciešams ievadīt Jūsu lietotāja vārdu un email adresi, pēc tam phpBB forums automātiski ģenerēs Jums jaunu paroli.


Atgriezties uz pieslēgšanās lapu

cron