reach.id.lv - Vispārējie noteikumi

Ieejot forumā «reach.id.lv» (turpmāk «mēs», «mūsu», «reach.id.lv», «http://reach.id.lv/f»), Jūs piekrītat sekojošiem noteikumiem. Ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzu, neapmeklējiet un neizmantojat forumu «reach.id.lv». Mēs atstājam aiz sevis tiesības mainīt šos noteikumus jebkurā laikā un izdarīsim visu iespējamo, lai ziņotu Jums par to. No Jūsu puses būtu apdomīgi regulāri apmeklēt šo lapu, lai varētu sekot izmaiņām,tāpēc ka foruma «reach.id.lv» izmantošana pēc noteikumu izmaiņām nozīmē, ka Jūs piekrītat šiem noteikumiem.

Mūsu forums darbojas uz phpBB forumu dzinēja (turpmāk «viņi», «www.phpbb.com», «phpBB Group», «phpBB Teams»), tā licence: «General Public License» (turpmāk «GPL»). Lejupielādēt to var: www.phpbb.com. GPL licences ierobežojumi phpBB programmatūrai ir stingri sasistīti ar internet - forumu organizāciju un uzturēšanu, un phpBB Group nenes atbildību par foruma saturu un kvalitāti. Lai saņemtu papildus informāciju par phpBB, apmeklējiet adresi http://www.phpbb.com/.

Jūs apņematies forumā neievietot apvainojošus, apmelojošus ziņojumus, pornogrāfiska veida ziņojumus, nacionālā naida kurināšanas un citus ziņojumus, Kas ir pretrunā ar LR likumdošanu un staptautiskajām tiesībām. Mēģinājumi izvietot šādus ziņojumus novedīs pie Jūsu konta bloķēšanas forumā. Jūs piekrītat tam, ka foruma «reach.id.lv» administratoram ir tiesības dzēst, labot, pārnest un slēgt jebkuru Jūsu tēmu pēc sava ieskata. Kā foruma lietotājs Jūs piekrītat tam, ka Jūsu ievadītā informācija uzglabāsies mūsu datu bāzē. Kaut arī šī informācija nebūs pieejama trešajām personām bez Jūsu atļaujas, ne foruma «reach.id.lv» administrācija, ne phpBB Group nav atbildīga par hakeru darbībām, kas var novest pie nesankcionētām darbībām ar to.


Atgriezties uz pieslēgšanās lapu

cron