Atjauno savu redzi (O. Sorensens)

Jeb e-books. Avoti kur lejupielādēt, vai lasīt grāmatas datorā...
   

Atjauno savu redzi (O. Sorensens)

Atbildēt free_awsm » 22:33:22 / 25.10.2012

Atjauno savu redzi (O. Sorensens)
Attēls

Redzes vingrinājumi ir ļoti vērtīgi, un palīdz atpūtināt nogurušas acis, kā arī uzlabot redzi. Bet vai ar acu vingrinājumiem var PILNĪBĀ izlabot redzi?
Patiess dzīvesstāsts, kā cilvēks, kas ar grūtībām saskatīja TV ekrānā rādīto, pēc viena mēneša redzes treniņiem tika uzņemts ASV iznīcinātājpilotos, kur ir nopietnas redzes pārbaudes, un tai jābūt nevainojamai.
Es pats pazīstu cilvēkus tepat Latvijā, kas ar šīs grāmatas palīdzību ir noņēmuši brilles uz visiem laikiem. Konkrēti vingrinājumi un pamācības.
[RIGHT]Kaspars @ http://www.vesels.lv/index.php?option=c ... &Itemid=20[/RIGHT]


Citāti no dažādiem cilvēkiem, lai taptu skaidrāks, vai tas ir iespējams:
Pēteris 11.05.2010. @ http://www.savadak.lv/esi-vesels/brille ... abot-redzi
Kamēr pats tās pāris nedēļas, entuziasma vadīts, vingrinājos, tikmēr redze ļoti pamazām uzlabojās. Pēc pārtraukšanas tikpat ātri atgriezās iepriekšējā stāvoklī. Tāpēc no savas pieredzes varu apgalvot, ka kaut kas tur ir, kaut arī panaceja tā nav.
Sīkāk var palasīt http://egleskoks.lv/2008/11/par-beitsa- ... labosanai/
Paskatieties komentāros, tur viens mans paziņa apraksta savu pieredzi, viņš bija uzcītīgāks. Kopš tā laika viņš brilles vairs nevalkā.

Artūrs 18.05.2009. @ http://egleskoks.lv/2008/11/par-beitsa- ... labosanai/

Paldies Beitsam, paldies Ždanovam! Pēter – malacis, ka ieliki šo saiti!

Abām acīm 100% tiku vaļā no astigmatisma un katrai acij līdz šim brīdim no 0.75 dioptrijas, kopš pagājušajā 2008. gadā Jāņos lejupielādētām Ždanova lekcijām (toreiz ņēmu no rapidshare vietnes, par nelielu samaksu lejupielādes ātrumam), uz visiem laikiem 2008. gada augustā noņemtām brillēm un ar mainīgu regularitāti un uzcītību veiktiem vingrinājumiem :smile:

Rezultātā darbā pēc briļļu noņemšanas un mokošām dažām nedēļām darbā ar datoru šobrīd ar datoru varu strādāt samērā brīvi :smile:

Izrakstītās receptes: pirms un pēc:
Recepte 2007.20.11: Labā acs: -2,5, cilindrs 0.5, acs 150 grādi
Kreisā acs: -3.0
Faktiskais mērījums (no aparāta, kurš receptes apakšā raksta “TOMEY”:
SPH -3.0, CYL -1.25, AXS 146
SPH -3.25, CYL -0.5, AXS 11
VD=12.0 mm
PD=64 mm

Recepte 9.05.2009: Labā acs -2.0 Kreisā acs -2.0
Faktiskie mērījumi (mutiski): -2.5 un -2.25. Kurai acij kurš – nepajautāju.

Par mani vēl teica, ka citi ar tādām pašām dioptrijām kā man, redz sliktāk, jo
man ir nervu sistēma iemācījusies sašaurināt varavīksneni lai redzētu tālumā (palielina attēla dziļumu, kā fotoaparātā),
kā arī nervu sistēma vēl papildus strādā, lai salīdzinātu attēlus un vēl “programmatiski”
uzlabotu attēla kvalitāti.

Tas viss nepilna gada laikā. Ždanovs savās lekcijās saka – pāris nedēļās ticis vaļā no saviem +2 (?). Viņi tur ļoti intensīvi strādāja, ar apskaužamu uzcītību, turklāt es maz esmu taisījis palmingu.

Veiksmi visiem kaitīgā ieraduma – briļļu atmešanā!


egleskoks 6.11.2008. @ http://egleskoks.lv/2008/11/par-beitsa- ... labosanai/
Par to, ka redzi var uzlabot arī bez brillēm, pirmo reizi uzzināju pirms kādiem 15 gadiem, kad reformu un juku laikos grāmatnīcā uz Stabu un Brīvības ielu stūriem, kur pašlaik atrodas Double Coffe ēstuve, uzskrēju plānai, zilai grāmatiņai, ko arī nopirku. Autore bija Mārgreta Dersta Korbeta (Margaret Darst Corbett). Taču tolaik biju samērā nepacietīgs un tā arī nekādu labumu no grāmatas neguvu, jo vingrinājumus visu laiku aizmirsu izpildīt.

Otro reizi ar šo informāciju sastapos šovasar, kad kāds draugs man piespēlēja adresi ar filmām par lekcijām, ko un kā jādara, lai atbrīvotos no brillēm. Filma gara, 6 CD diski ar kādām 10 stundām lekciju krievu valodā. Redzes uzlabošana pēc Beitsa-Šičko metodes. Starp citu, stāsta ne tikai par acīm, arī par daudziem veselības uzlabošanas paņēmieniem bez zālēm. Arī Latvijā notiek šādi kursi, kaut kur Jelgavā manīju. Ielādēt var no Ždanova mājaslapas, saite uz filmām par redzes uzlabošanu ir apmēram lapai pa vidu, lapa ir gara (paldies priedeskokam par saiti!)

Šoreiz vingrinājumus pildīju samērā cītīgi un varu apliecināt, ka darbojas, un redze uzlabojas. Tiesa, pēc tam atiet atpakaļ, ja turpina blenzt visu dienu monitorā bez pārtraukuma, lai atpūtinātu acis.

Tiem, kas prot angliski un šī tēma interesē, varu ieteikt paša Viljama Beitsa sarakstīto grāmatu “The Cure of Imperfect Sight by Treatment Without Glasses, by W. H. Bates, M. D.”.


janks 21.08.2010. @ http://egleskoks.lv/2008/11/par-beitsa- ... labosanai/
Ir ari krievu arsta M.Norbekova sastadita programma un sarakstita gramata. Man gramata vairs nav pie rokas, nevaru bezdarbiba to noturet sava plaukta, bet nosaukums bija kautkas lidzigs ka – “Mulka pieredze jeb ka atgut redzi”. To iegadajos Reriha gramatnica, citam jau krajumi bija beigusies. Rakstita, sakuma skaidrojot cilveka domasanas un smadzenu funkciju pamatus, kas ir vajadzigs, lai trenini butu efektivi. Un beidzot ar treninu programmam. Man patika! Visa gramata ir rakstita ar humoru bez nomacosa didaktiskuma.
Trenini palidz, tikai jaspej notureties uz stripas – jaspej tos regulari veikt. Pec si arsta teikta, asu redzi pilniba var atgut 9 dienu laika, un pec tam vel 30 ir vajadzigas, lai ieguto kvalitati noturetu, ‘ieprogrammetu’ smadzenes ka normu.
Riga ari notiekot kopigi redzes atgusanas trenini, informaciju par to var iegut gramata.

Lasīt
: https://docs.google.com/document/d/1YcZ ... edit?pli=1
Lejupielādēt: http://files.inbox.lv/ticket/6315d9d153 ... i_waza.doc
free_awsm
Site Admin
 
Ziņojumi: 78
Reģistrēts: 00:17:13 / 24.10.2012

Atgriezties uz I-Grāmatas

Pašlaik forumā

Šo forumu pašlaik apskata: Nav reģistrētu lietotāju un viesis: 1

cron