[Pamācība] Kā atkodēt PSP (100x/200x/300x/Go)

PS, PS2, PS3, PSP, XBOX utt. Vienārši runājam visu par spēļu kansolēm..
   

[Pamācība] Kā atkodēt PSP (100x/200x/300x/Go)

Atbildēt free_awsm » 23:40:35 / 25.10.2012

Šis topiks ietver 3. pamācības:
1. Pamācība ir domāta pilnīgi visiem PSP modeļiem ar firmware VIRS 6.20.
2. Pamācība ir domāta pilnīgi visiem PSP modeļiem ar firmware VIRS 5.03 LĪDZ 6.20.
3. Pamācība paredzēta PSP 100x/200x/300x ar firmware LĪDZ 5.03
4. Pamācība tikai priekš PSP 100x

-----------------------------------------------------
Pēdējais update - 2011. gada 7. janvārī.
-----------------------------------------------------

1. Pamācība. : 
Šī nav nekāda CFW instalācijas pamācība, bet šī pamācība ir par to kā iestartēt režīmu kurā varam palaist homebrew lietiņas, pluginus utt. Reāli tas pats kas CFW.
Līdzko izslēgsiet PSP pilnībā, tā atkritīs atpakaļ OFW. Tāpēc, ja negribat atkal iet visam procesam pa jaunu cauri, tad lieciet savu PSP standby režīmā.


Nepieciešamās lietas, lai atkodētu : atmiņas karte (vismaz 32MB) priekš PSP, usb vads ar ko pieslēgt PSP pie datora un pats PSP, ko vēlaties atkodēt.

1. Vispirms pārliecinies, ka tev ir Original Firmware (OFW) 6.35.
Lai to izdarītu ej uz Settings --> System Settings --> System Information


    1.1. Ja tev nav OFW 6.35, tad ej uz šo linku (priekš PSP 100x/200x/300x) vai šeit (priekš PSP Go) un nolādē. Pievieno PSP pie datora. Pēc tam uztaisi jaunu mapi UPDATE iekš PSP/GAME un ieliec tur EBOOT.PBP no tikko nolādētā arhīva. Kad esi to izdarījis, tad aizej iekš sava PSP uz GAME/Memory Stick un palaid apdeitu. Seko instrukcijām līdz esi pabeidzis instalēšanu.

2. Tagad vienkārši dodamies uz šo adresi un nolādējam. Kad ir pabeidzis lādēties, tad pievienojam PSP pie datora. Atveram vaļā arhīvu, ko tikko nolādējām, un visu, kas tajā ir, ievelkam uz savas PSP atmiņas kartes (pa taisno uz Memory Stick, un nekādos folderos). Ja prasa vai pārrakstīt, tad atļaujam.


3. Atvieno PSP no datara. Ej iekš savā PSP uz GAME/Memory Stick un ver vaļā Minna no Sukkiri Demo. Pēc tam ielāde vienīgo savegame. Uzgaidi mazliet. PSP aizies atpakaļ uz galveno izvēlni jeb XMB. Un tas arī viss. Vari droši paskatīties pie Settings --> System Settings --> System Information vai rādās 6.35 PRO. Ja tā arī ir, tad viss ir kārtībā. Vari palaist tagad visādas neoficiālās programmas jeb homebrew.
2. Pamācība. : 
Šī nav nekāda CFW instalācijas pamācība, bet šī pamācība ir par to kā iestartēt režīmu kurā varam palaist homebrew lietiņas, pluginus utt. Reāli tas pats kas CFW.
Līdzko izslēgsiet PSP pilnībā, tā atkritīs atpakaļ OFW. Tāpēc, ja negribat atkal iet visam procesam pa jaunu cauri, tad lieciet savu PSP standby režīmā.


Nepieciešamās lietas, lai atkodētu : atmiņas karte (vismaz 128MB) priekš PSP, usb vads ar ko pieslēgt PSP pie datora un pats PSP, ko vēlaties atkodēt.

1. Vispirms pārliecinies, ka tev ir Original Firmware (OFW) 6.20.
Lai to izdarītu ej uz Settings --> System Settings --> System Information


    1.1. Ja tev nav OFW 6.20, tad ej uz šo linku (priekš PSP 100x/200x/300x) vai šeit (priekš PSP Go) un nolādē. Pievieno PSP pie datora. Pēc tam uztaisi jaunu mapi UPDATE iekš PSP/GAME un ieliec tur EBOOT.PBP no tikko nolādētā arhīva. Kad esi to izdarījis, tad aizej iekš sava PSP uz GAME/Memory Stick un palaid apdeitu. Seko instrukcijām līdz esi pabeidzis instalēšanu.

2. Tagad vienkārši dodamies uz šo adresi un nolādējam. Kad ir pabeidzis lādēties, tad pievienojam PSP pie datora, un palaižam programmu. Tā tev uzinstalēs visu nepieciešamo uz tavas PSP atmiņas kartes. Tev atliek tikai spiest Next, un kad tiek prasīts burts ar kuru tavs dators atpazīst PSP, tad ierakstam to, un spiežam tālāk.


3. Atvieno PSP no datara. Ej iekš savā PSP uz GAME/Memory Stick un ver vaļā Patapon 2 Demo. Pēc tam atrodi savegame un ielādē to. Uzgaidi mazliet. Atvērsies izvēlne. Spied uz HEN un atkal mazliet uzgaidam. PSP aizies atpakaļ uz galveno izvēlni jeb XMB. Un tas arī viss. Vari droši paskatīties pie Settings --> System Settings --> System Information vai rādās 6.20 TN-B (HEN). Ja tā arī ir, tad viss ir kārtībā. Vari palaist tagad visādas neoficiālās programmas jeb homebrew.
3. Pamācība. : 
Šī nav nekāda CFW instalācijas pamācība, bet šī pamācība ir par to kā iestartēt CFW.
Līdzko izslēgsiet PSP pilnībā, tā atkritīs atpakaļ OFW. Tāpēc, ja negribat atkal iet visam procesam pa jaunu cauri, tad lieciet savu PSP standby režīmā.


Nepieciešamās lietas, lai atkodētu : atmiņas karte (pietiks pat ar 32MB) priekš PSP, usb vads ar ko pieslēgt PSP pie datora un pats PSP, ko vēlaties atkodēt.

1. Vispirms pārliecinies, ka tev ir Original Firmware (OFW) 5.03
Lai to izdarītu ej uz Settings --> System Settings --> System Information
Attēls


    1.1. Ja tev nav OFW 5.03, tad ej uz šo linku un nolādē. Pievieno PSP pie datora. Pēc tam uztaisi jaunu mapi UPDATE iekš PSP/GAME un ieliec tur EBOOT.PBP no tikko nolādētā arhīva. Kad esi to izdarījis, tad aizej iekš sava PSP uz GAME/Memory Stick un palaid apdeitu. Seko instrukcijām līdz esi pabeidzis instalēšanu.

2. Tālāk iekš sava PSP ej uz Settings --> Restore Default Settings - PSP atjaunos rūpnīcas iestatījumus. Pēc tam ej atpakaļ uz Settings un izslēdz UMD Auto-Start un UMD Cache. Un vēl drošības pēc noformatē savu atmiņas karti (izdarot visu 2. punktu var ātrāk iestartēt MHU Speed 3).
Attēls


3. Tagad, kad mēs zinam, ka tev ir OFW 5.03, tad ej un nolādē MHU Speed 3 no tejienes. Pievieno PSP pie datora. Pēc tam extracto tikko nolādēto arhīvu. Atver vaļā mapi MS3, kura tikko extraktojās, un ieliec mapi PICTURES un failu
speed.bin iekš sava PSP (tieši uz pašas atmiņas kartes - tur kur atrodas tādas mapes kā PSP, VIDEO, MUSIC utt., bet nevis tajās mapēs, bet tur, kur viņas atrodas - uz Memory Stick). Ja prasa vai kopēt pa virsu, tad atļaujam.


4. Atvieno PSP no datora un no sava PSP dodies uz PHOTO/Memory Stick un pagaidi līdz tu pie mapes mhuspeed3 ieraugi olas attēlu.
Attēls
Spied X, lai atvērtu mapi un uzgaidi. Tu redzēsi vairākus attēlus. Ja PSP apstājās/uzkarās un pēc laiciņa pats izslēdzās, tad slēdz atpakaļ un mēģini vēlreiz 4. punktu. Ja tu redzi, ka ekrāns nomirkšķinās dažādās krāsās un pats restartējas, tad tu esi palaidis MHU Speed 3. Lai pārliecinātos ej uz Settings --> System Settings --> System Information.
Attēls


5. Tālāk tev vajag nolādēt Custom Firmware Enabler 3.70. Lādējam šeit. Kad tu esi to nolādējis, tad atver to arhīvu un iemet mapi PSP iekš sava PSP (tieši uz pašas atmiņas kartes - tur kur atrodas tādas mapes kā PSP, VIDEO, MUSIC utt., bet nevis tajās mapēs, bet tur, kur viņas atrodas - uz Memory Stick). Iespējams dators prasīs vai pārkopēt pa virsu - spied jā!


6. Atvieno PSP no datara. Ej iekš sava PSP uz GAME/Memory Stick un ver vaļā tikko ielikto failu CFWEnabler 3.70.
Attēls
Parādīsies izvēlne. Spied uz paša pirmā rakstītā - Flash and Start un seko rakstītajam.


7. Pēdējais etaps. Kad esi visu izdarījis ej uz galveno izvēlni jeb XMB (tā ir tā izvēlne, kura parādās ieslēdzot PSP) un uzspiest SELECT podziņu. Tev atvērsies MHU VSH MENU. Bīdi līdz UMD ISO MODE un nomaini uz Sony NP9660. Spied atkal SELECT podziņu. Aizvērsies tā izvēlne. Tagad aizmirsti par to izvēlni un ej spēlē ko gribi.
4. Pamācība : 
Cita kodēšanas pamācība,kura darbojas tikai PSP fat.

Tātad viss ko vajag ir atmiņas karte - 256MB, un draugs kuram jaw ir atkodēts PSP ar Custom Firmware.

Magic Memory Stick izveide
1.nokačā šito programmiņu - http://www.zshare.net/download/52857756211f6312/
2.ieliec atmiņas karti savā psp.
3.Unzipo to failu ko nokačāji
4.savieno savu psp ar datoru, caur USB kabeli
5.palaid programmu RainUltraLiteMMS <ta ko unzipoji, (labāk būtu ja būtu winXP , un administratora tiesības)
6.izvēlies pareizo burtu (ar kuru tavs dators atrod psp , pie datora)
7.ieklikšķini ''Format Memory Stick'' kvadrātiņā.
Attēls
8.uzspied ''Make MMS''(šis aizņems dažas minūtes)
Attēls
9.kad viss pabeigts jāparādās Make MMS Finished
Attēls
10. Tew tagad ir Magic Memory Stick.
11.lai padarītu karti atkal normālu , vienkārši noformatē to

Kā uztaisīt Pandoras batariju?
1.šeit būs vajadzīgs drauga atkodētais PSP
2. nokačā http://www.zshare.net/download/52862650e7aea24e/
3.unzipo
4.iekopē pan3xx iekš drauga psp PSP > GAME folder (vēlams vēlviena atminjas karte - neiekopējiet iekš iepriekš uztaisītās MagicMemoryStick
5. atvieno psp no USB savienojuma.izslēdz, ieslēdz to
6. Ievieto batariju ieksh drauga psp,kuru vēlies pataisīt par pandoras (ja visu darīsi pareizi , batariju varēs pārvērst atkal par normālu)
7.palaid Pandora Installer for 3.xx+ -R4b- , ieksh game menu
8.kad programma palaižas nospied ''x''
9.atrodi ''Battery Options'' nospied ''x''
10.Dump Battery Serial to File nospied ''x'' (šis saglabās tavu batarijas sērijas numuru ieksh MS )
11. tad paņem Make Battery Pandora , nospied ''x''
12.atrodi Back to mainmenu , nospied ''x''
13.atrodi Quit, nospied ''x''
14.izslēdz psp, un tev tagad ira pandoras batarija(tagad tu vairs ar šo batariju normāli psp nevarēsi ieslēgt līdz izdarīsi visu procesu atgriezeniski - tā kā raxtīts zem šīs rindkopas)

Pārvērst batariju atpakaļ par normālu
1. izņem batariju - piespraud lādētāju , un ieslēdz psp bez batarijas
2.ieliec batariju tagad pie ieslēgta psp caur lādētāju
3.palaid Pandora Installer for 3.xx+ -R4b- , ieksh game menu
4.kad programma palaižas nospied ''x''
5.atrodi ''Battery Options'' nospied ''x''
6.atrodi Set Battery Serial from File ,nospied ''x''
7.atrodi Back to mainmenu , nospied ''x''
8.atrodi Quit, nospied ''x''
9.izslēdz psp, noņem lādētāju un tew ir normāla batarija

Instalēt custom firmware
1.ieliec ieprieksh izveidoto Magic Memory Stick ,ieksh izslēgta psp
2.ieliec uztaīsto Pandoras batariju, nospied ''L'' pogu un gaidi kamēr ieslēgsies psp,automātiski
3.izvēlies Install x.xx M33 ,lai ieinstalētu M33 Custom Firmware
4.parādīsies instalācijas stabiņš Attēls
Attēls
5.kad tas sasniedz 100% nospied ''O''
Attēls
6.Kad psp izslēdzas ,izņem pandoras batariju, ieliec normālo , un izņem atmiņas karti.
7.slēdz iekšā un brīnies par savu jauno atkodēto PSP

* Spēles jāliek atmiņas kartē - ISO mapē, ja nav izveido
* Programma Prometheus Iso Loader ISO un CSO failu saglabāšanai - vienkārši jāiekopē mapes saturs uz MS
* CSO ir tas pats kas ISO fails tikai saspiests, tas nozīmē ka CSO fails aizņems mazāk vietas uz PSP, bet lēnāk ielādēsies.

avots: http://www.konsoles.lv
free_awsm
Site Admin
 
Ziņojumi: 79
Reģistrēts: 00:17:13 / 24.10.2012

Atgriezties uz Kansoles

Pašlaik forumā

Šo forumu pašlaik apskata: Nav reģistrētu lietotāju un viesis: 1

cron