Kas ir HAARP

Skolas, mācības, informācija...
   

Kas ir HAARP

Atbildēt free_awsm » 00:10:04 / 26.10.2012

HAARP ir projekts kas atrodas zem US Navy & AirForce kontroles. Projekts HAARP vai "High Frequency Active Auroral Research Program" tika uzsākts lai būtu iespēja komunicēties ar zemūdenēm ar ELF radio viļņiem, kas ir spējīgi iet cauri ūdenim kā arī zemes garozai, un loģiski arī cilvēkiem.

1983 Ronald Regan (us prezidents) pavēlēja zinātniekiem uzsākt tehnoloģiju izveidi kas padarītu atomkaru neiespējamu. ‘’ Zvaigznu Karu ‘’ ierocu laikmets bija sācies. Vismaz 100 prejektu tika iesākti daudzi bija neveiksmīgi, kamēr daži vēl šodien ir izpētes stadijā, vai pilnībā pabeigti.

Kas ir HAARP ?

HAARP ir 20 metru augstu antenu kopums Aļaskā Gakona. Viss projekts sastāv no 180 antenām, kas ir pats spēcīgākais radio viļnu raidītājs pasaulē. Ja visu radio viļnus sakoncentrē vienā virzienā tad viļņa spēks ir 72000 reižu spēcīgāks nekā spēcīgākas ASV radio raidstacijas jauda.

Šāda veida koncentrētu vilni varētu izmantot, lai notriektu kodolieroču galviņas lidojumā. Kā arī pastāv iespējas izmainīt klimatu, vai veikt cilvēku masu apstarošanu, kas varētu mainīt viņu garastāvokli. Par šo te un vēl vairāk filmā zemāk.
Avots - sazverestibas-teorija.blogspot.com
free_awsm
Site Admin
 
Ziņojumi: 79
Reģistrēts: 00:17:13 / 24.10.2012

Atgriezties uz Izglītība

Pašlaik forumā

Šo forumu pašlaik apskata: Nav reģistrētu lietotāju un viesis: 1

cron