Koloidālais sudrabs

Lai zinātu kas ir veselīgs jāzin arī kas nav, tāpēc šeit rakstam arī par to
   

Koloidālais sudrabs

Atbildēt free_awsm » 14:41:35 / 05.06.2013

Attēls

Koloidālais sudrabs ir ļoti efektīva viela, par kuru pašlaik zin salīdzinoši maz cilvēku, un ar kura palīdzību var diezgan efektīvi cīnīties pret dažādām slimībām un brūcēm.

Koloidālo sudrabu pazīst jau vairāk nekā 170 gadu kā nekaitīgu minerālvielu, kas palīdz organismam cīnīties ar vīrusiem, baktērijām, sēnītēm un parazītiem. Vēsturiski koloidālo sudrabu kā antibakteriālu un dezinficējošu līdzekli izmantoja gan acu pilienos, gan lielu ādas laukumu apstrādei apdeguma gadījumā, gan lietošanai iekšķīgi.

Koloidālais sudrabs ir daudzu populāru uztura bagātinātāju sastāvā, jo palīdz mazināt infekciju problēmas un nav toksisks. Koloidālais sudrabs palīdz uzlabot veselību bakteriālo, vīrusu, sēnīšu un parazitāro infekciju gadījumā, jo darbojās līdzīgi imūnsistēmai, kas nodrošina organisma aizsardzību.

http://bioenergostims.eu/biostims/90-biostims-2iui.html?lang=lv


Par Koloidālo sudrabu : 
Koloidālais sudrabs, kas tas ir ?

Koloidālais sudrabs ir destilēta ūdens šķīdums, kurā atrodas daudzas, ļoti mazas sudraba daļiņas, pie tam, tik mazas, ka tās nenogulsnējas un neuzpeld. Šīs daļiņas var būt lādētas(joni), vai neitrālas. Parasti lādēto un neitrālo daļiņu attiecība ir 9:1, taču šī attieciba var mainīties atkarībā no koloidālā sudraba pagatavošanas metodes. Sudraba daļiņas ir apmēram 7000 reizes mazākas nekā sarkanie asins ķermenīši (eritrocīti).


Kāpēc koloidālais sudrabs ir jālieto ?

Koloidālais sudrabs ir universāls un absolūti nekaitīgs antibiotiķis. Salīdzinājumā ar medicīnā izmantotajiem antibiotiķiem, koloidālais sudrabs ir iedarbīgāks un efektīvāks. Ir zināms, ka koloidālais sudrabs nogalina vairāk kā 650 mikroorganismus, bet parastie, aptiekās nopērkamie antibiotiķi tikai 5 - 6. Bez tam koloidālajam sudrabam piemīt arī dziednieciskas īpašības, tas palīdz dažādu ādas slimību gadījumā kā arī palīdz ātrāk sadziedēt brūces, apdegumus, iekaisumus (arī acu). Koloidālais sudrabs ir arī lielisks profilaktisks līdzeklis. Un pats galvenais, koloidālais sudrabs, atšķirībā no tradicionālajām antibiotikām, negrauj imūnsistēmu, bet gan to nostiprina.


Kā lietot koloidālo sudrabu ?

Koloidalo sudrabu var lietot gan ārīgi gan iekšķīgi. Ārīgi to pielieto apsmidzinot, vai vienkārši samitrinot problemātisko vietu. Iekšķīgi koloidālo sudrabu lieto gan dzerot, gan inhalējot, gan arī injicējot. Iedzerot koloidālo sudrabu, vēlams to kādas 5 minūtes paturēt zem mēles, jo tā tas nonāks asinīs ātrāk un daudz lielākā koncentrācijā. Tuberkulozes vai plaušu karsoņa gadījumā inhalācijas ir daudz efektīvākas par dzeršanu. Inhalācijām ieteicams izmantot ultraskaņas inhalatorus(nibulatorus), jo tie nodrošina gaisīgāku un smalkāku šķīduma izsmidzināšanu, tādā veidā sudraba joni var vieglāk sasniegt un iznīcināt kaitīgās baktērijas pacienta plaušās.


Kāda ir koloidālā sudraba diennakts deva ?

Šāda deva nekur nav noteikta, profilaksei daudzi lieto 1-2 ēdamkarotes dienā, nopietnos saslimšanas gadījumos devu var palielināt līdz glāzei dienā vai pat vairāk. Taču jāatceras, ka nav svarīgi izdzert vairāk, bet gan biežāk.


Vai koloidālais sudrabs pasargā no gripas ?

Jā un nē. Koloidālais sudrabs vairāk ir antibakteriāls līdzeklis, un tam ir zināmas spējas iedarboties arī uz vīrusiem, taču lai pilnībā izvairītos no vīrusu izraisītam slimībām, ar to dažkārt var būt par maz. Tomēr jāatceras ka koloidālais sudrabs palīdz nostiprināt organisma imūnsistēmu, kas pati spēj tikt galā ar gripu dabīgā un vieglā veidā, neradot komplikācijas.


Vai koloidālais sudrabs spēj iznīcināt superbacili - MRSA ?

Latvijā katru gadu no zeltainā stafilokoka (MRSA) mirst vairāk kā 100 cilvēku, šī baktērija ir faktiski rezistenta pret antibiotikām un
sagādā lielas galvassāpes Latvijas ārstiem, jo izplatās pārsvarā ārstniecības iestādēs. Koloidālais sudrabs viegli tiek galā ar šo baktēriju, tāpēc ja Jūsu radinieks vai draugs gulstas slimnīcā, pagatavojiet un aiznesiet viņam kādu litru koloidālā sudraba.


Vai koloidālais sudrabs spēj uzveikt neārstējamo Laima (Borrelia Burgdorferi) slimību ?

Jāatceras ka Borrelia Burgdorferi baktērijai var būt 3 dažādas formas (Spirochete, CWD, Cista ) Vairumā gadījumu koloidālais sudrabs ir efektīvs, taču ārstēšana ir ļoti ilga un vēlams to apvienot ar citām Laima ārstēšanas terapijām, piemēram, RIFE mašīnu, Maršala protokolu, Sāls/C vitamīna protokolu, Roberta Beka protokolu, u.c.


Vai koloidālo sudrabu drīkst lietot vienlaicīgi ar tradicionālajām antibiotikām ?

Drīkst, rietumos daži ārsti to pat iesaka.


http://blog.jusuveselibai.lv/?/archives/2-Koloidlais-sudrabs-jautajumi-un-atbildes-FAQ.html

  • Pastāv uzskati, ka koloidārais sudrabs palīdz arī pret daudz citām kaitēm, kā piemēram atgriež slikto redzi, bet tas nav pierādīts.

Vēsture : 
Sudraba bakteriocīdās īpašības pazīstamas jau sen. Senatnē dzeramo ūdeni glabāja sudraba traukos. Senajā Ēģiptē uz brūcēm lika sudraba plāksnītes. XIX gadsimta beigās un XX gadsimta sākumā koloidālo sudrabu izrakstīja gluži tāpat kā mūsdienīgās zāles: intravenozi, intramuskulāri, kakla un urīnpūšļa skalošanai, acu pilienos.

Līdz 1938. gadam koloidālo sudrabu ASV uzskatīja par vienu no pamata antibakteriālajiem līdzekļiem. Tomēr tā iegūšanas tehnoloģija neļāva iegūt niecīgi mazas sudraba daļiņas, tas mazināja iespēju preparātu izmantot terapeitiskos mērķos. Zuda interese par sudraba lietošanu.

1970. gados, līdz ar tehnoloģijas uzplaukumu, sākās sudraba atgriešanās medicīnā. Laboratoriskie pētījumi pierādīja, ka koloīdā sudraba ietekmē dažu minūšu laikā iet bojā vīrusi, patogēnās baktērijas, parazītsēnes. Pierādīta efektivitāte pret Staphylococus aureus, Streptococus pyogenes, Salmonella typhi, Pseudomonas aeruginosa, Legionella pneumohila, Escherichia coli, candida albicans, C. Globata un citām.

Kopš tā laika koloidālo sudrabu izmanto kā bakteriocīdu un dezinficējošu līdzekli, kurš samazina infekcijas slimību klīniskās pazīmes un slimības laiku.

http://www.coralc.lv/index.php/produkti/69-koloidlais-sudrabs-
Kaitīgums : 
Vai koloidālais sudrabs ir kaitīgs derīgai mikroflorai ?

Jā un nē. Lai koloidālā sudraba daļiņas nonāktu zarnās, ir jāizdzer ļoti liels daudzums šķīduma, jo sudraba daļiņas ir tik mazas ka tās tiek ātri absorbētas nemaz nenonākot līdz zarnām. Taču, ja dzer koloidālo sudrabu ļoti lielos daudzumos un derīgās mikrofloras balanss tiek izjaukts, tad to var atjaunot ar probiotiķiem, jogurtu, rjaženku, bifidoproduktiem, rūgušpienu u.c.


Kas ir agyria ?

Agyria ir ādas pigmentācijas slimība, kas rodas dzerot nepareizi pagatavotu koloidālo sudrabu. Vienīgā šīs slimības izpausme ir tā, ka āda kļūst zilgana. Šis efekts ir izskaidrojams ar to, ka zemādas tauku slāņos sakrājušies sudraba sāļi ķīmiski reaģē ar gaismu. Lai izvairītos no šīs slimības, neiegādājieties koloidālo sudrabu no nezināmiem un apšaubamiem piegādātājiem, bet visdrošāk un vislabāk ir pagatavot to pašiem - mājas apstākļos.


http://blog.jusuveselibai.lv/?/archives/2-Koloidlais-sudrabs-jautajumi-un-atbildes-FAQ.html

Video lekcija par vakcīnām (angliski) - Par koloidalo sudrabu no 2:30
Video no : youtube.com

  • Pirms lietošanas vajadzētu pārliecināties, vai nav alerģijas no sudraba.


Vai iespējams ilgāk dzīvot?  : Paintresējoties par to, kā ilgāk dzīvot var nonākt līdz sudrabam, lai gan pirmkārt tomēr ir zelts.
...hronikās un senos rakstos ir daudz liecību per to, ka daudzi cilvēki dzīvojuši ilgāk par simts, pat līdz 400 gadiem! Dažādās Zemes vietās, dažādos laikmetos pateicoties īpašām slepenām metodēm ķīnieši, dao mūki, indiešu vientuļnieki varēja pagarināt savu bioloģisko dzīvi cik ilgi vien vēlējās. Starp citu, tādu ilgdzīvotāju nav tālu jāmeklē - mūsu kaimiņvalstī Krievijā XX gadsimta sākumā Tomskas pilsētas slimnīcā vērsās cilvēks, no kura dokumentiem izrietēja, ka viņam ir... vairāk kā 200 gadu! Tas nu ir ārstu fiksēts fakts...

http://www.senioriem.lv/raksti/2012/1/14/vai-jus-gribetu-dzivot-muzigi/

un tālāk pameklējot internetā kā Alķīmiķi šos eliksīrus varētu taisīt, populārākā sastāvdaļa dažādās lapās ir zelts:
...Koloidālā zelta šķīdumu, kā vispārnostiprinošu līdzekli, pazina un lietoja jau XVII gadsimtā. Uzskata, ka pirmo reizi zeltu sāka lietot senajā Ēģiptē. Alķīmiķi centās izveidot līdzekli mūžīgajai jaunībai un veselībai...

http://www.coralc.lv/index.php/produkti ... lais-zelts

Lai gan citās lapās ir pieminēts ka ilgi dzīvot var arī lietojot uzturā sudrabu, pierādījumu ka alķīmiķi būtu to lietojuši - nav. Arī par "dzīvo" ūdeni var atrast, ko savukārt var iegūt izmantojot sudrabu.
...Tomēr reāla organisma atjaunināšana „šeit un tur" zinātniekiem tomēr liekas pievilcīgāka. Un ne pēdējo lomu šeit spēlē ūdens. Ievērots, ka vairums mūsdienu ilgdzīvotāju dzer kalnu upju ūdeni, kas rodas ledāju kušanas rezultātā. Tieši tāpat, kā Vecās derības laikos. Un ne jau nejauši radušies šie jēdzieni - dzīvais ūdens un mirušais ūdens...

http://www.senioriem.lv/raksti/2012/1/14/vai-jus-gribetu-dzivot-muzigi/

E-Gramata (Angliski) - Par koloidālo sudrabu, kā ilgdzīvošanas noslēpumu un palīgu cīņā pret baktērijām - http://secretsofhealthyliving.com/Diges ... review.pdf

Kur iegūt? : 
Attēls
Pasūtīt Latvijā iespējams šeit: http://www.smartlife.lv/produkti/organi ... s-sudrabs/
Attēls
Uz Latviju no ārzemēm šeit: http://www.iherb.com/Colloidal-Silver

Kas vajadzīgs lai pagatavotu koloidālo sudrabu mājas apstākļos ?

Divi 99,9% vai 99,99% raudzes sudraba stienīši;
Koloidālā sudraba ģenerators vai vienkāršākā gadījumā - četras 9V kronas, kas saslēgtas virknē;
divi vadi ar krokodīlspailēm;
Aptiekā pirkts destilētais ūdens;
Trauks ( 0,5L burciņa );
Kociņš šķīduma maisīšanai.


Kā gatavo koloidālo sudrabu mājas apstākļos ?

Ja Jums ir pieejams koloidālā sudraba ģenerators, tad vienkārši ielejiet destilēto ūdeni tīrā burciņā, iemērciet tajā elektrodus un ieslēdziet ģeneratoru, pārējo tas paveiks pats. Taču, ja ģenerators Jums nav pieejams un Jūs vēlaties to aizvietot ar četrām 9V baterijām(kronām), tad vispirms nepieciešams destilēto ūdeni uzkarsēt līdz 90C-100C. Pēc tam pārliet to burciņā, tad iemērkt tajā sudraba stienīšus, kas pieslēgti pie virknē saslēgtām četrām 9V baterijām.

Pirmās 10-15 minūtes šķīdumu var nemaisīt, taču pēc tam nepieciešama pastāvīga maisīšana un laiku pa laikam sudraba stienīši ir jāizņem un rūpīgi jānoslauka - līdz spīdumam. Process parasti neilgst ilgāk par 30 min, jo ja turpina ilgāk tad sudraba daļiņas kļūst pārak lielas un sāk izkrist nogulsnēs. Princips ir pavisam vienkāršs - jo mazākas sudraba daļiņas, jo šķīdums ir efektīvāks. Maksimālā koncentrācija ko var sasniegt ar četrām 9V baterijām ir 5PPM, kas vairumā gadījumu ir pietiekoši, taču lai pagatavotu "stiprāku" šķīdumu, nepieciešams iegādāties vai pašam uzbūvēt koloidālā sudraba ģeneratoru. Daži "labvēļi" koloidālā sudraba pagatavošanas procesa paātrināšanai iesaka lietot sāli vai sodu, bet tas var novest pie ādas slimības - "agyria", tāpēc nekad to nedariet.



Kā uzglabāt koloidālo sudrabu ?

Koloidālais sudrabs ir jāsargā no gaismas un aukstuma. Tas jāuzglabā tumšā stikla traukā, piemēram tumšā stikla pudelē. Nekādā gadījumā to nedrīkst uzglabāt plastmasas vai metāla traukā un nekādā gadījumā to nedrīkst likt ledusskapī. Uzglabāšanai ir nepieciešama silta un tumša telpa.

http://blog.jusuveselibai.lv/?/archives/2-Koloidlais-sudrabs-jautajumi-un-atbildes-FAQ.html

Citi avoti atkal vēsta, ka labāk gan netaisīt mājas apstākļos, bet gan iegādāties jau gatavu koroidālo sudrabu. Tas gan lai paliek katra paša ziņā, kur iegūt šo maisījumu.
free_awsm
Site Admin
 
Ziņojumi: 79
Reģistrēts: 00:17:13 / 24.10.2012

Re: Koloidālais sudrabs

Atbildēt Aizijs » 18:30:45 / 27.03.2015

Viegli tiek galā ar MRSA??????? Tad jau tūkstošiem pacientu tiktu glābti un nepavadītu pus gadu slimnīcā
Aizijs
 
Ziņojumi: 1
Reģistrēts: 18:26:37 / 27.03.2015

Re: Koloidālais sudrabs

Atbildēt free_awsm » 20:54:43 / 30.05.2015

Aizijs rakstīja:Viegli tiek galā ar MRSA??????? Tad jau tūkstošiem pacientu tiktu glābti un nepavadītu pus gadu slimnīcā

To varētu teikt tādā gadījumā, ja šie tūkstoši būtu lietojuši sudrabu...
Ir veikti vairāki pētījumi, kas to apstiprina, linkā zemāk var aplūkot, kur ir aprakstīti angliski 4 dažādu valstu pētījumu rezultātus, kas to apstiprina.
http://www.colloidalsilvercuresmrsa.com/mrsa_cure.htm
free_awsm
Site Admin
 
Ziņojumi: 79
Reģistrēts: 00:17:13 / 24.10.2012

Re: Koloidālais sudrabs

Atbildēt Ieva » 10:37:00 / 10.07.2015

Sakāt, ka šo sudrabu var pagatavot mājas apstākļos?
Kā tas darāms?
Un kā ar citiem koilodālajiem minerāliem un vitamīniem?
Lasīju frāmatā pH brīnums, kas tas ir efektīvākais veidskā savu organismu uzturēt veselu, bet neatrodu internetā informāciju, vai pie mums ko tādu var iegādāties...
Tikko arī rakstiņu lasīju, kur šāda veida vielas ļoti slavētas:
http://www.cluber.com.ua/lifestyle/kras ... a-ne-lgut/
Ieva
 
Ziņojumi: 1
Reģistrēts: 10:30:27 / 10.07.2015


Atgriezties uz Par to kas ir veselīgs

Pašlaik forumā

Šo forumu pašlaik apskata: Nav reģistrētu lietotāju un viesis: 1

cron